Katalogové číslo: 4FIREHA30
28.29 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 3.105 kg |
|---|---|
| Rozmery | 40 × 50 cm |
| Šírka | 40 cm |
| Výška | 50 cm |
| Výška črepníka | 18 cm |
| Priemer črepníka | 20 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Popínavý |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev