Katalogové číslo: F00001079
Ficus Mix
Mix 3-4 srt
11.19 €
Na objednávku, dodanie do 18 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.228 kg |
|---|---|
| Rozmery | 40 cm |
| Výška | 40 cm |
| Priemer črepníka | 14 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Kvetináč | |
| Tvar listu | Oválny |
| Farba listov | Zelená |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev