Katalogové číslo: 4FINIR013
Ficus microcarpa ‚Nitida‘ (300-380)
2 583.00 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 283.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 160 × 425 cm |
| Šírka | 160 cm |
| Výška | 380 cm |
| Priemer črepníka | 95 cm |
| Výška črepníka | 60 cm |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Oválny |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Farba listov | Zelená |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev