Katalogové číslo: 4FILBTU38
317.34 €
Nie je na sklade
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 34.83 kg |
|---|---|
| Rozmery | 55 × 160 cm |
| Šírka | 55 cm |
| Výška | 160 cm |
| Výška črepníka | 33 cm |
| Priemer črepníka | 38 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev