Katalogové číslo: 4FILYR028
Ficus lyrata
1 709.70 €
Nie je na sklade
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 187.65 kg |
|---|---|
| Rozmery | 120 × 350 cm |
| Šírka | 120 cm |
| Výška | 350 cm |
| Priemer črepníka | 70 cm |
| Výška črepníka | 51 cm |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Oválny |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Iný |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev