Katalogové číslo: 4FIRO3T28
66.42 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 7.29 kg |
|---|---|
| Rozmery | 60 × 85 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Výška | 85 cm |
| Výška črepníka | 25 cm |
| Priemer črepníka | 27 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev