Katalogové číslo: CC0048542
Ficus elastica ‚Robusta‘ in Palermo
94.10 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 7.525 kg |
|---|---|
| Rozmery | 57 cm |
| Priemer | 23 cm |
| Hĺbka | 20 cm |
| Výška | 57 cm |
| Priemer črepníka | 21 cm |
| Výška črepníka | 20 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér |
| Tvar listu | Oválny |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Materiál | Syntetika |
| Povrchová úprava | Matná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča | |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev