Katalogové číslo: CC0032066
Ficus elastica ‚Robusta‘ in Mystic
Soil (Vulkastrat)
172.20 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 13.643 kg |
|---|---|
| Rozmery | 81 cm |
| Priemer | 32 cm |
| Hĺbka | 26 cm |
| Výška | 81 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Výška črepníka | 21 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Oválny |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Keramika |
| Povrchová úprava | Glazované |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev