Katalogové číslo: CC0056254
Ficus elastica ‚Robusta‘ in Baq Naturescast
Soil (Vulkastrat)
332.10 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 8.729 kg |
|---|---|
| Rozmery | 93 cm |
| Priemer | 32 cm |
| Hĺbka | 29 cm |
| Výška | 93 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Výška črepníka | 21 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Interiér |
| Tvar listu | Oválny |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Drevo |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča | |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev