Katalogové číslo: CC0056668
Ficus elastica ‚Robusta‘ in Baq Gradient Lee
Soil (Vulkastrat)
332.10 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 15.129 kg |
|---|---|
| Rozmery | 87 cm |
| Priemer | 41 cm |
| Hĺbka | 28 cm |
| Výška | 87 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Výška črepníka | 21 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Interiér |
| Tvar listu | Oválny |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Polyresin |
| Povrchová úprava | Matná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča | |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev