Katalogové číslo: 4FIEMRS24
Ficus elastica ‚Melany‘
Stem
54.12 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 5.94 kg |
|---|---|
| Rozmery | 30 × 80 cm |
| Šírka | 30 cm |
| Výška | 80 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Výška črepníka | 23 cm |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev