Katalogové číslo: 4FIEA3T06
56.58 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 6.21 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 × 80 cm |
| Šírka | 45 cm |
| Výška | 80 cm |
| Výška črepníka | 21 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Červená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev