Katalogové číslo: CC0009460
Ficus cyathistipula in Baq Opus Hammered
290.28 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 12.2 kg |
|---|---|
| Rozmery | 115 cm |
| Hĺbka | 28 cm |
| Výška | 115 cm |
| Priemer črepníka | 22 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Interiér |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
| Farba kvetináča | |
| Farba listov | Zelená |
| Materiál | Polyresin |
| Povrchová úprava | Matná |
| Priemer | 40 cm |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev