Katalogové číslo: 4FIBHVT14
307.50 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 33.75 kg |
|---|---|
| Rozmery | 40 × 110 cm |
| Šírka | 40 cm |
| Výška | 80 cm |
| Výška črepníka | 32 cm |
| Priemer črepníka | 38 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev