Katalogové číslo: 6FSTSYB35
377.61 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 15 kg |
|---|---|
| Rozmery | 35 × 35 × 100 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 35 cm |
| Výška | 100 cm |
| Hĺbka | 98 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev