Katalogové číslo: 6FSTGWTA10
120.54 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2.2 kg |
|---|---|
| Rozmery | 15 cm |
| Priemer | 40 cm |
| Hĺbka | 15 cm |
| Výška | 15 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev