Katalogové číslo: 6FSTRJUG73
1 325.94 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 15 kg |
|---|---|
| Rozmery | 73 cm |
| Priemer | 83 cm |
| Výška | 73 cm |
| Hĺbka | 70 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev