Katalogové číslo: 6FSTHEJC4
725.70 €
Na objednávku, dodanie do 15 pracovných dní.
| Hmotnosť | 34 kg |
|---|---|
| Rozmery | 72 × 72 × 69 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 72 cm |
| Výška | 69 cm |
| Hĺbka | 64.3 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Other |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev