Katalogové číslo: 6FSTGWJL60
1 343.16 €
Na objednávku, dodanie do 38 pracovných dní.
| Hmotnosť | 47.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 120 × 45 × 60 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 45 cm |
| Výška | 60 cm |
| Hĺbka | 55 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Vysoký lesk |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev