Katalogové číslo: 6FSTRC050
356.70 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 15.2 kg |
|---|---|
| Rozmery | 36 cm |
| Priemer | 72 cm |
| Výška | 36 cm |
| Hĺbka | 34 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev