Katalogové číslo: 6FSTRCB020
Fiberstone
City Bowl M Black
1 587.93 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 35 kg |
|---|---|
| Rozmery | 60 cm |
| Priemer | 110 cm |
| Hĺbka | 58 cm |
| Výška | 60 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Materiál | Fiberstone |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev