Katalogové číslo: 6FSTMWBO6
849.93 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 19 kg |
|---|---|
| Rozmery | 85 cm |
| Priemer | 68 cm |
| Výška | 85 cm |
| Hĺbka | 84 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev