Katalogové číslo: 6FSTSJG40
Fiberstone
3 564.54 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 103.1 kg |
|---|---|
| Rozmery | 130 × 130 × 110 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 130 cm |
| Hĺbka | 119 cm |
| Výška | 110 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Materiál | Fiberstone |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev