Katalogové číslo: 4FESTKK60
Ferocactus stainesii
Cluster
479.70 €
Na objednávku, dodanie do 28 pracovných dní.
| Hmotnosť | 52.65 kg |
|---|---|
| Rozmery | 65 × 70 cm |
| Šírka | 65 cm |
| Výška | 70 cm |
| Priemer črepníka | 50 cm |
| Výška črepníka | 25 cm |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Kvetináč | |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Farba listov | Červená |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev