Katalogové číslo: 4FESTKK30
Ferocactus stainesii
Ball
178.35 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 19.575 kg |
|---|---|
| Rozmery | 25 × 30 cm |
| Šírka | 25 cm |
| Výška | 30 cm |
| Priemer črepníka | 25 cm |
| Výška črepníka | 11 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 10 °C |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev