Katalogové číslo: 4FAJATU43
Fatsia japonica
Tuft
61.50 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 6.75 kg |
|---|---|
| Rozmery | 55 × 110 cm |
| Šírka | 55 cm |
| Výška | 110 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Výška črepníka | 23 cm |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 5 °C |
| Tvar listu | Dlaňovitý |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev