Katalogové číslo: 4EUTRKK29
98.40 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 10.8 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 × 85 cm |
| Šírka | 45 cm |
| Výška | 90 cm |
| Výška črepníka | 22 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev