Katalogové číslo: 4EUMAKK24
98.40 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 10.8 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 × 90 cm |
| Kvetináč | |
| Šírka | 45 cm |
| Výška | 90 cm |
| Výška črepníka | 22 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Tvar kmeňa | Iný |
| Tvar listu | Iný |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev