Katalogové číslo: F00001483
241.08 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 26.46 kg |
|---|---|
| Rozmery | 120 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 120 cm |
| Priemer črepníka | 31 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Rozvetvený ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev