Katalogové číslo: F00001482
145.14 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 15.93 kg |
|---|---|
| Rozmery | 75 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 75 cm |
| Priemer črepníka | 27 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Rozvetvený ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev