Katalogové číslo: F00000635
10.33 €
Na objednávku, dodanie do 12 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.134 kg |
|---|---|
| Rozmery | 22 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 22 cm |
| Priemer črepníka | 9 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev