Katalogové číslo: 4EULGKK33
73.80 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 8.1 kg |
|---|---|
| Rozmery | 20 × 40 cm |
| Šírka | 20 cm |
| Výška | 40 cm |
| Výška črepníka | 17 cm |
| Priemer črepníka | 19 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev