Katalogové číslo: 4EUINKK06
243.54 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 26.73 kg |
|---|---|
| Rozmery | 40 × 110 cm |
| Šírka | 40 cm |
| Výška | 110 cm |
| Výška črepníka | 27 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Čiastočný tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev