Katalogové číslo: 4EUHMKK20
97.17 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 10.665 kg |
|---|---|
| Rozmery | 30 × 35 cm |
| Šírka | 30 cm |
| Výška | 35 cm |
| Výška črepníka | 17 cm |
| Priemer črepníka | 20 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev