Katalogové číslo: 4EUFIKK20
Euphorbia fiherenensis
Branched
319.80 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 35.1 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 × 120 cm |
| Šírka | 50 cm |
| Výška | 120 cm |
| Priemer črepníka | 27 cm |
| Výška črepníka | 24 cm |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Farba listov | Sivá |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev