Katalogové číslo: 4EUECKK35
356.70 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 39.15 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 × 55 cm |
| Šírka | 50 cm |
| Výška | 55 cm |
| Výška črepníka | 28 cm |
| Priemer črepníka | 35 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev