Katalogové číslo: 4EUCOKK36
282.90 €
Nie je na sklade
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 31.05 kg |
|---|---|
| Rozmery | 60 × 130 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Výška | 130 cm |
| Výška črepníka | 30 cm |
| Priemer črepníka | 36 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev