Katalogové číslo: 4EUBAS020
86.10 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 9.45 kg |
|---|---|
| Rozmery | 35 × 50 cm |
| Kvetináč | |
| Šírka | 35 cm |
| Výška | 50 cm |
| Výška črepníka | 18 cm |
| Priemer črepníka | 20 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný, Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev