Katalogové číslo: 4EPANHA39
201.72 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 22.14 kg |
|---|---|
| Rozmery | 65 × 60 cm |
| Šírka | 65 cm |
| Výška | 60 cm |
| Výška črepníka | 21 cm |
| Priemer črepníka | 38 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Vejárovitý |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Popínavý |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev