Katalogové číslo: 6LIMENMG1
6.15 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.4 kg |
|---|---|
| Rozmery | 11 cm |
| Priemer | 10 cm |
| Výška | 11 cm |
| Hĺbka | 10 cm |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Interiér |
| Materiál | Keramika |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev