Katalogové číslo: 5ENPEBU03
479.70 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 52.65 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 × 80 cm |
| Šírka | 50 cm |
| Výška | 80 cm |
| Výška črepníka | 37 cm |
| Priemer črepníka | 45 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Biela, Červená, Pestrofarebná, Žltá |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev