Katalogové číslo: F00006677
740.46 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 81.27 kg |
|---|---|
| Rozmery | 125 cm |
| Výška | 125 cm |
| Priemer črepníka | 51 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný, Viac výhonový |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný, Guľa |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 5 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev