Katalogové číslo: 5ELEVBU30
Elaeagnus ebbingei
110.70 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 12.15 kg |
|---|---|
| Rozmery | 55 × 120 cm |
| Šírka | 55 cm |
| Výška | 110 cm |
| Priemer črepníka | 32 cm |
| Výška črepníka | 30 cm |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | -20 °C |
| Tvar listu | Oválny |
| Farba listov | Zelená, Pestrofarebná, Sivá, Žltá |
| Tvar rastliny | Ker |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev