Katalogové číslo: 4ECAPKK41
1 094.70 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 120.15 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 × 120 cm |
| Šírka | 50 cm |
| Výška | 120 cm |
| Výška črepníka | 36 cm |
| Priemer črepníka | 40 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný, Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Žltá |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 5 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev