Katalogové číslo: 4ECGAKK30
153.75 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 16.875 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 × 35 cm |
| Kvetináč | |
| Šírka | 45 cm |
| Výška | 35 cm |
| Výška črepníka | 16 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Biela |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev