Katalogové číslo: 4ECGRKK51
Echinocactus grusonii
55.35 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 6.075 kg |
|---|---|
| Rozmery | 30 × 30 cm |
| Šírka | 30 cm |
| Výška | 30 cm |
| Priemer črepníka | 27 cm |
| Výška črepníka | 10 cm |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 10 °C |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Farba listov | Žltá |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev