Katalogové číslo: F00001326
Echeveria mina
5.41 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.594 kg |
|---|---|
| Rozmery | 14 cm |
| Výška | 14 cm |
| Priemer črepníka | 10 cm |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Kvetináč | |
| Tvar listu | Oválny |
| Farba listov | Červená, Sivá |
| Tvar rastliny | Ker |
| Kvitnúce | áno, nie |
| Substrát | Soil |
| Umiestnenie | slnko |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev