Katalogové číslo: 4CHLUB027
Dypsis (Areca) lutescens
2 829.00 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 310.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 300 × 490 cm |
| Šírka | 300 cm |
| Výška | 400 cm |
| Priemer črepníka | 80 cm |
| Výška črepníka | 56 cm |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Multiple, Podlhovastý |
| Tvar rastliny | Ker |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev