Katalogové číslo: CC0039920
Dracaena surculosa in Greenville
86.35 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 3.795 kg |
|---|---|
| Rozmery | 74 cm |
| Priemer | 30 cm |
| Hĺbka | 24.5 cm |
| Výška | 74 cm |
| Priemer črepníka | 21 cm |
| Výška črepníka | 20 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér |
| Tvar listu | Oválny |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Farba listov | Zelená, Pestrofarebná, Žltá |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Syntetika |
| Povrchová úprava | Matná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev