Katalogové číslo: CC0029893
Dracaena marginata in Capi Nature Rib NL
Soil (Vulkastrat)
273.06 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 9.073 kg |
|---|---|
| Rozmery | 175 cm |
| Priemer | 38 cm |
| Hĺbka | 56 cm |
| Výška | 175 cm |
| Priemer črepníka | 27 cm |
| Výška črepníka | 25 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 20-40 cm, 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Syntetika |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev